Hakkımızda

Hakkımızda

KARAKAŞ JENERATÖR 1989 yılında Gaziantep'de kurulmuştur. Firmanın kurucusu Mustafa Karakaş ve çalışanlarının 25 yılı aşkın Jeneratör sektörü deneyimi, hizmet anlayışı ve çözüm üreten yaklaşımı ile alanında saygın bir yer edinmiştir. Karakaş Jeneratör 25 aşkın deneyimi ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek jeneratör çözümleri sunmaktadır.

Gaziantep, Adana, Mardin, Van, Ağrı, Muş, Hatay, Kilis, Adıyaman, Tunceli, Elazığ, Kahramanmaraş, Batman ve güneydoğu anadolu bölge ve çevre illerde jeneratör satış, servis ve kiralama hizmetleri ile jeneratör sektörünün aranılan firmalarından biri olmayı haketmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına odaklı çalışma prensibimizle en iyi kalitede jeneratörlerin satışınız yapmakta, en iyi servis ve kiralama hizmetlerini sunmaktayız.
Deneyimli usta ve teknisyenlerimiz ile servis personellerimizle, tecrübemizle titizlik ve kesintisiz hizmet amacındayız
Karakaş Jeneratör bölgemizdeki jeneratör ihtiyacını kaliteli ürün ve kasintisiz hizmet ve en uygun çözümlerle yerine getirmektedir

Misyon

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyon

Gelecekte saygın ve marka bilinilirliği kazanmak 
Jeneratör satış ve pazarlamasında önder bir kuruluş olarak yer almak

Önemli üreticilerin ürünleri ile piyasaya sağlıklı ürünler vermek
Önde gelen markalar oluşturmak