Kiralama Çözümleri

Kiralama Çözümleri

2.El Kiralama

jeneratör satınalma yatırım maliyetinden tassaruf etmek amacıyla yada enerji olmayan ve/veya elektrik enerjisinin uzun süreli kesileceği yerlerde acil enerji ihtiyacını karşılamanın en pratik yolu jeneratör kiralamaktır.

Kiraladığınız makinelerin güvenli bir şekilde, tam hız ve verimlilikte kullanılabilmesi için firmalarınızın ihtiyaç duyduğu operator ve teknik eğitimler uzman personelimiz tarafından verilmektedir.

Karakaş’ın kiralama sitesi olan jeneratorkiralasam.com ile sanayi, inşaat, mekan, spor, eğlence ve tüm sektörler için 3-2500 Kva arası farklı güç aralıklarında, deneyimli ekibimizle, hızlı, güvenilir, kaliteli ve ekonomik kiralık jeneratörleri ve aydınlatma kulelerini 7/24 Servis hizmet paketleri ile hizmetinize sunuyoruz.

Cazip fiyat ve ödeme koşulları ile Hızlı, Ekonomik, Kesintisiz ve Sorunsuz jeneratör kiralamak için lütfen bizi arayın. Yada TIKLAYINIZ.

 

Kiralamanın Avantajları

Kiralama, ihtiyacınız olan makine ve ekipmanlar için yatırım yapmadan işletmenize alabileceğiniz ekonomik, hızlı ve güvenilir bir tedarik yöntemidir.

Jeneratörünüz arızalandığında tamirin 24 saati geçmesinin belirlendiği durumlarda, yerine başka bir jeneratör konularak, elektrik kesintisi durumunda oluşacak maddi manevi kayıplar önlenir.

Zamanla değişen ihtiyaç ve proje alanlarınızın yeni gerekliliklerinizi en iyi karşılayacak esnek seçeneklerden yararlanabilir, kiralamanın size sağlayacağı finansman ve vergisel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Neden Kiralama?

  • - Sermaye çıkışı olmaz, kısa süreli ihtiyaçlarda makine yatırımına gerek kalmaz
  • - Kira bedelinin tamamı gidere atılır, amortisman hesabı yapılmaz, vergi avantajı sağlar,
  • - Kiralama sözleşmesi tutarı bilançonuzda borç olarak görünmez, işletmenizin finansman gücü azalmaz,
  • - Tamirin 24 saati geçeceği arıza durumlarında ikame jeneratör ile işletmeniz maddi kayıplara karşı korunur,
  • - Zaman içerisinde değişen ihtiyaçlarınız için tek bir ürün yerine esnek çözümlerden faydalanmanıza imkan verir,
  • - Son teknoloji özelliklere sahip verimli seçeneklerle işletme giderlerinizi azaltır.

İşletmenizin verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesi için tüm ürünler baştan aşağı denetlenir, özenle bakımları yapılır ve son teknolojiyle donatılır. Projenize yönelik en iyi çözümün ne olduğuna dair tavsiyeye ihtiyacınız varsa eğitimli elektrik uzmanlarımız ürün seçimi, çalıştırma, arıza giderme ve daha fazlasıyla ilgili size yardım etmek için 7/24 hizmete hazırdır.

İhtiyacınız bulunan tüm konularda, Değerli müşterilerimize ÜCRETSİZ 7/24 hizmet göstermekteyiz.

E-mail : servis@karakasjenerator.com.tr
E-mail : info@karakasjenerator.com.tr