Uzaktan İzleme ve Takip

Uzaktan İzleme ve Takip

Üretken. Her yerde. Tek bakışta.
Makinelerinizin dünyanın neresinde olduğunu her zaman biliyor musunuz? Uzak izleme sistemimiz ile makinelerinizi her zaman kontrol edebilirsiniz çünkü GPS uydusu, RS485 ve MODBUS sayesinde, makinelerinizi tek bakışta konumlandırabilir, kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Bu teknoloji, makinelerinizden daha da fazla verim almak ve kazançlılıklarını artırmak adına yeni imkânlar sunuyor.
GKP-300 model kart ile uzak takip sistemi ile jeneratörlerin yaklaşan bakımları müşteriye haber verilmekte, oluşabilecek arızalar önceden tespit edilerek anında müşteri bilgilendirilerek müdahale edilmekte ve böylece müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılması hedeflenmektedir.
Bu sistemle, hatalar uzaktan resetlenebilmekte, sahadan sorumlu yöneticiler sahadaki ürünleri uzaktan test edebilmekte, daha hızlı müdahale ile olası arızanın süresi kısaltılmakta, servis sayısı en aza indirgeneceğinden servis maliyetleri düşmekte, bilgi güvenliği sağlanabiilmekte ve tüm cihazlar uzaktan kumanda edilebiilmektedir. Üstelik müşteri talep ettiği takdirde bu hizmetten jeneratörün ömrü boyunca faydalanabilmektedir.
 
 

Tek bakışta avantajlarınız:
  • Verimli filo yönetimi için bütüncül bir çözüme sahipsiniz: Makinenize dair verilere, bilgisayar veya akıllı telefonun kullanarak her zaman erişim sağlayabilirsiniz.
  • Makinenin çalınma riskini azaltırsınız: Sistem, sayesinde nerede olduğunu belirlersiniz.
  • Bakımların son günleri otomatik olarak hatırlatılır ve bu da makinenizin hizmet ömrünün uzamasına önemli bir katkıda bulunur.
  • GKP-300 Kartın entegre edilmiş rapor fonksiyonu sayesinde, çalışma ve durma süreleri hakkında en güncel sunumlara sahip olabilirsiniz.
  • Artık hiçbir şeyden, özellikle de kullanıma bağlı ilave masraflardan dolayı kaygılanmanıza gerek yok, çünkü veri paketi de içeren, uygun fiyatlı her şey dâhil paketinden yararlanabilirsiniz.

 

GKP – 300 Takip Sistemi Günün Her Saatinde Hizmetinizde:

  • GKP-300 Model  Takip Sistemi : Makinelerinizin tam konumu veya GPS verileri, web portalınızın şifreyle korunan size özel alanında görüntülenebilir.
  • Mobil cihazlar için özel uygulama: Web portalına her zaman ve her yerden, mobil cihazlar kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. 
 
"Büyüleyici: GKP-300 İLE, tüm şantiyelerinizde aynı anda bulunabiliyor ve dünyanın diğer ucundaki makinelerınızın o an çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz. Bu teknoloji, makinelerinizin verimini artırmada, iş takibini yapmanızda ve verimli sonuçlar almada çok büyük katkıda bulunur."