KURUMSAL

Hizmet

Güç Ve Yer Tespit

Şirketimizin uzman personeli tarafından sahada yapılmış olan incelemeye ve yapılan güç ölçümüne göre Yer – Güç – Malzeme Tespit Formu hazırlanır.Hazırlanan Yer – Güç – Malzeme Tespit Formu satış birimindeki ilgili yetkililere aktarılır.

Montaj

Uzman personel tarafından özenle hazırlanmış olan Yer – Güç – Malzeme Tespit Formu ışığında, tecrübeli ve kaliteli bir kadro ile ürünün montajına başlanır.

Devreye Alma

Montaj ekibinin işlerini tamamlamasıyla, yetkili mühendislerimiz genel kurulum kontrollerini yapmak üzere sahaya gelir. Mühendislerimiz; Kuvvet – Kumanda ve Topraklama kablo bağlantılarını kontrol eder, jeneratörün bulunduğu mekânın uygunluğunu inceler, gerekli tespit ve ölçümlerini yaptıktan sonra jeneratörü sorunsuz bir şekilde devreye alır.

Periyodik Bakım

Ürünlerimizin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde uzun yıllar hizmet verebilmesi için, tecrübeli ve kaliteli ekibimizle, müşterilerimizle yaptığımız sözleşme doğrultusunda ürünlerimize belirli periyotlarda rutin kontroller yapılır.

Yedek Parça

Karakaş Jeneratör, geniş yedek parça stoku ile ihtiyaçların karşılanmasında en iyi hizmeti sağlamaktadır.

2. El Satış

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için, konusunda deneyimli personelleri ile benzinli ve dizel jeneratör grupları, inşaat makinaları ve dizel sıcak hava cihazlarında anlık ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş ürün yelpazesi ve makina parkı ile kiralama ve 2. El makinaların alım satım hizmetleri verilmektedir.

2. El jeneratörler bakımları yapılmış yakıt sarfiyatları düşük sorunsuz hizmet verecek ürünlerdir.

Kiralama

Firmamız müşteri talebi doğrultusunda önem arz eden ve 2. El makinaların kullanımında sorun yaşanacağından endişe eden kullanıcılar için 3 ay ve daha uzun süre kiralama hizmetlerinde sıfır makinalara kiralık olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Garanti kapsamı dahilinde olan makinaların müşteri nezdinde problem yaşamamaları açısından önem arz etmektedir.