Alternatör İmalatı ve Satışı

Firmamız kalite sertifikaları ile belgelendirilmiş Gaziantep'te kendi tesislerinde özenle ürettiği ve kontrollerini yaptığı alternatörler değerli müşterilerinin farklı güçlerdeki ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ürettiğimiz alternatörler müşterilerimize sevk edilmeden önce müşteri şartlarındaki yükleme durumu yük bankamızda simüle edilir ve ihtiyacı karşıladığından emin olunarak sevk edilir. 
Genon alternatörler, en zorlu çevre koşullarına dayanıklı olduğu kanıtlamıştır. Fırçasız tip kendinden ikazlı, elektronik voltaj regülâtörlü (AVR) olarak, düzgün dalga formu ve düşük harmonik distorsyonu ile güvenilir bir güç kaynağıdır. 

Firmamızda standard imalatımız, 3000 devir 10 – 40 KVA; 1500 devir 10 – 1500 KVA  güç aralığında fırçasız tip senkron alternatörlerdir. , Ürünlerimiz  EN 60034-1 normuna uygun olarak üretilmektedir. Tamamen kendi teknoloji ve tecrübemiz ile en olumsuz şartlar göz önüne alınarak tasarlanan Genon alternatörler, arızasız ve güvenli çalışması ile tanınmaktadır. Kaliteye verdiğimiz önemle ülkemizde elektrik makinaları imalatındaki kalite beklentilerini arttıran firmamızın, ürün kalitesi, zamanında teslimi ve sağladığı teknik destek yüksek kalite anlayışının göstergesidir.

Alternetörlerimiz 10 - 1.000 kVA güç aralığında  "TS 3205 EN 60034-1" Türk standardına göre TSE belgesine, marin tip alternetörlerimiz 30 - 500kvA güç aralığında Türk Loydu Tip onayına sahiptir. Ayrıca firmamız  ISO 9000:2001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

Mühendisler ve teknik ekip, küresel taleplerin ve projelere dayalı çeşitli ihtiyaçların, uzun yıllara dayanan uzmanlığı ile en uzun ürün ömrü, toplam ürün güvenilirliği ve sürekli ürün performansını arttırmak için sürekli, kesintisiz olarak AR-GE çalışmaları yapmaktadır. 
    
Detaylı bilgi ve katalog için liften İletişim Kurunuz.